Segregatory

Hurtownia MAKRO jest największym w Polsce dystrybutorem artykułów dla firm oraz biur. W naszej ofercie znajdziesz najwyższej jakości materiały biurowe, niezbędne do prawidłowego, sprawnego i efektywnego funkcjonowania Twojej firmy, od tych najważniejszych, takich jak na przykład meble biurowe czy papier do ksero, po te z pozoru mniej potrzebne, ale równie ważne, jak kawa czy drobne przekąski dla potencjalnych klientów.

Oferowane przez nas materiały biurowe będziesz mógł kupić zarówno w naszym sklepie, na odpowiednim stoisku, jak i w sklepie internetowym. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych produktów, jak i przystępną cenę wszystkich dostępnych w naszej ofercie urządzeń i artykułów biurowych. Na pewno znajdziesz i wybierzesz to, czego potrzebujesz.

oferta segregatorow w hurtowni makro

Nasz asortyment

Zakup materiałów biurowych w MAKRO to rewelacyjne rozwiązanie, jeżeli zależy Ci na tym, aby wybrane przez Ciebie produkty były najwyższej jakości, a dodatkowo w korzystnej dla Ciebie, konkurencyjnej cenie. Oferowana przez nas szeroka gama artykułów, a także wsparcie infolinii oraz wykwalifikowanych specjalistów, którzy rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości w zakresie wyposażenia biura czy firmy, to kolejne nasze atuty. Jeżeli więc zależy Ci na w pełni profesjonalnej obsłudze i zadowoleniu z dokonanych zakupów, już teraz zapoznaj się bliżej z naszą ofertą w zakresie materiałów biurowych.

Nasze największe plusy to:

  • Wyjątkowa różnorodność produktów – w naszych sklepach, znajdziesz najszerszy asortyment artykułów biurowych w kraju. Znajdziesz tu wszystko czego potrzebujesz, papier ksero, segregatory, koszulki i teczki.
  • Zakupy online – oferujemy szeroką gamę produktów, które dostępne są także w naszym sklepie internetowym. Zamówione przez internet materiały biurowe dostarczamy w każde miejsce na terenie Polski. Sprawdź >>
  • Wiarygodność – jako że działamy na polskim rynku już od prawie 20 lat i jesteśmy silnie zorientowani na zaspokajanie wszystkich potrzeb firm i biur, znamy najważniejsze potrzeby i oczekiwania przedsiębiorców.
  • Atrakcyjna cena – w naszych sklepach, zarówno stacjonarnych jak i internetowych, znajdziesz materiały biurowe w najlepszej, konkurencyjnej cenie.
Do góry

Produkty

Segregatory dźwigniowe

segregatory dźwigniowe w hurtowni makro

Najpopularniejszy rodzaj pojemnych segregatorów używany w biurach. Dzięki praktycznemu mechanizmowi otwierania zatrzasków, wkładanie lub wyjmowanie kartek jest wygodne.

Segregatory ringowe

segregatory ringowe w hurtowni makro

Segregatory z takim mechanizmem bardzo ułatwiają przeszukiwanie, gdy chcemy szybko coś znaleźć. Bardzo wygodne również do częstego przeszukiwania dokumentów.

Koszulki

koszulki na dokumenty w hurtowni makro

Pasują do każdego segregatora bez względu na rozmiar. Dzięki przezroczystej folii doskonałe do szybkiego przeglądnięcia dokumentów. Chronią przez zabrudzeniem lub uszkodzeniem.

Wkładki do segregatorów

wkładki do segregatorów w hurtowni makro

Zestaw wpinanych kartek służących do zapisywania notatek i ich segregowania. Niezbędne w biurze, szkole i w domu. Dzięki uniwersalnym dziurkom pasują do każdego segregatora w różnych kolorach.

Przekładki

przekladki do dokumentow w hurtowni makro

Służą do segregowania oraz rozdzielania dokumentacji. Idealnie sprawdzają się w biurze jak i w domu. Dzięki nim można oddzielić rożne grupy dokumentów w segregatorach.

Kartony archiwizacyjne

kartony archiwizacyjne w hurtowni makro

Pudełka na segregatory przeznaczone do przechowywania segregatorów, katalogów, teczek. Dzięki możliwości opisywania teczek możliwe jest grupowanie segregatorów.

Do góry

Marki własne SIGMA i ARO

SIGMA

marka sigma w hurtowni makro

W ofercie SIGMA znajdziesz materiały biurowe najwyższej jakości wyprodukowane przez znanych producentów, poddawane regularnym kontrolom jakości, w konkurencyjnych cenach. Zagwarantują Ci one komfort pracy i zaspokoją Twoje potrzeby, niezależnie od tego, czy prowadzisz duże, czy małe biuro.

ARO

marka aro w hurtowni makro

Marka ARO oferuje artykuły z branży spożywczej oraz przemysłowej w najniższych na rynku cenach, po które sięgają zwłaszcza właściciele mniejszych sklepów, małych punktów gastronomicznych. Zakup produktów ARO pozwoli Ci na oszczędność (dzięki stałemu monitoringowi cen na rynku), a równocześnie zagwarantuje wysoką jakość.

Do góry

Powiązane kategorie produktów

papier do drukarki w hurtowni makro

Papier do drukarki

Papier biurowy do drukarek i kserokopiarek to jeden z najczęściej kupowanych produktów przez przedsiębiorców. Warto zadbać o duży zapas papieru w biurze. W ofercie MAKRO znajdziesz papier biurowy w różnych formatach i gramaturach.

lampy biurowe w hurtowni makro

Lampy biurowe

Dobre oświetlenie w biurze pozwoli Ci dłużej uchronić się przed uczuciem zmęczenia. W ofercie MAKRO znajdziesz szeroką gamę artykułów oświetleniowych – lampy sufitowe i ścienne, lampki biurkowe a także żarówki i świetlówki.

kalendarze w hurtowni makro

Kalendarze

Dbaj o terminowość i punktualność. W biznesie jest to szczególnie ważne, gdyż od Twojej pracy zależą wyniki także innych osób. Zaopatrz się w kalendarz najlepszy dla Ciebie. W MAKRO możesz wybierać spośród bogatej oferty kalendarzy książkowych, ściennych i biurkowych.

Może zainteresować Cię również: