Gazetki, promocje, konkursy

Szanowny Kliencie MAKRO. Zaglądaj tu regularnie, aby poznać aktualne gazetki promocyjne gdzie znajdziesz rabaty na wybrane linie produktów. Sprawdź również nasze programy lojalnościowe, oraz akcje promocyjne. Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego MAKRO, który zapewnia szeroki wybór asortymentu do biura i nie tylko.

Zostań naszym Klientem!

Załóż kartę Klienta już dziś. Skorzystaj z szybkiej i wygodnej metody rejestracji online. Korzystaj z licznych przywilejów będąc Klientem MAKRO.

Gazetka promocyjna MAKRO

  • Katalog MAKRO Biuro Online - Proste zakupy online25.02.2015
  • Sportowy Poradnik MAKRO - Zima 2014/201525.02.201531.03.2015
  • Artykuły spożywcze, chemia, kosmetyki *03.03.201517.03.2015
  • Artykuły przemysłowe *03.03.201517.03.2015
  • Katalog Wielkie Porządki *03.03.201517.03.2015
  • Katalog Moda - Wiosna 2015 *03.03.201517.03.2015
  • Katalog dostaw do sklepów03.03.201517.03.2015
  • Artykuły spożywcze, chemia, kosmetyki **03.03.201517.03.2015
  • Artykuły przemysłowe **03.03.201517.03.2015
  • Oferta dla MAKRO Punktów ***03.02.201517.03.2015

* Oferta ważna w halach: Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Częstochowa, Gdynia, Katowice, Kielce, Kraków - Jasnogórska, Kraków - Zakopiańska, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Przejazdowo k. Gdańska, Rybnik, Rzeszów, Sosnowiec, Szczecin, Warszawa - Al. Jerozolimskie, Warszawa-Bielany, Wrocław, Zabrze, Ząbki k. Warszawy, Zielona Góra

** Oferta ważna w halach: Kalisz, Koszalin, Toruń, Rzgów, Szczawno-Zdrój k. Wałbrzycha

* Oferta ważna w MAKRO Punktach: Jelenia Góra, Kołobrzeg, Leszno, Nowy Targ, Radom, Słupsk, Tarnów, Gorzów Wielkopolski, Piła, Tarnobrzeg, Włocławek

Do góry

Promocje i programy lojalnościowe

Pragniemy ułatwić Ci odnalezienie poniższych ofert w Twojej Hali. Dlatego też każdą z promocji przedstawiamy w taki sam sposób, jak prezentowana jest ona w hurtowniach MAKRO. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego MAKRO, który zapewnia szeroki wybór asortymentu do biura i nie tylko.

Paczki Okazjonalne w MAKRO

Chcesz docenić pracowników, podziękować kontrahentom, sprawić komuś niespodziankę? Skomponuj własny zestaw prezentowy na Wielkanoc. W naszych salonach znajdziesz mnóstwo inspirujących pomysłów.

Paczki Okazjonalne w MAKRO

Kulinarne Inspiracje MAKRO

Zapraszamy do eksploracji fascynującego i pełnego wykwintności świata MAKRO Inspiracji! Projekt dedykujemy wszystkim entuzjastom kulinarnym, amatorom, którzy pragną pogłębiać wiedzę i eksperymentować z przepisami.

Świat MAKRO Inspiracji

Jem, bo polskie - wspierajmy polskich przedsiębiorców!

Zapraszamy do udziału w akcji „Jem, bo polskie”. W halach MAKRO szukaj specjalnie oznaczonych owoców i warzyw – pochodzą one od polskich dostawców. Wybierając tak oznaczone towary wspierasz polskich przedsiębiorców!

Jem, bo polskie - wspieraj polskich przedsiębiorów razem z MAKRO

Sportowy poradnik MAKRO zima 2014/2015

Każdy miłośnik zimowego szaleństwa marzy już o zaśnieżonych stokach i aktywnym odpoczynku w górach. Przygotuj się na przyjście zimy już dziś i zapoznaj się z atrakcyjną ofertą jaką przygotowało dla Ciebie MAKRO.

Sportowy poradnik MAKRO zima 2014/2015

Punktomania

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Punktomanii. Tym razem oferujemy rabat 70% na dwie wyjątkowe, ręcznie wykonane kolekcje marki KROSNO.

Punktomania - zbieraj i wymieniaj punkty!

Płać kartami Visa i MasterCard w halach MAKRO w całej Polsce

Już od teraz na terenie całej Polski możesz płacić kartami Visa i MasterCard we wszystkich hurtowniach MAKRO. Nie będziesz już musiał pamiętać o posiadaniu przy sobie odpowiedniej ilości gotówki.

płać kartami Visa i MasterCard w halach MAKRO

Potrzebujesz dodatkowych kart MAKRO?

Zrób prezent swoim pracownikom, podaruj im kartę MAKRO, aby mogli bez ograniczeń korzystać z bogatej i atrakcyjnej oferty MAKRO. Zapraszamy!

Potrzebujesz dodatkowych kart MAKRO?
Do góry

Konkursy - weź udział i wygraj atrakcyjne nagrody

Korona Smakosza 2014

Korona Smakosza to pierwszy ogólnopolski plebiscyt na najlepsze restauracje, kawiarnie i bary, w którym organizatorzy oddają głos w ręce konsumentów. W plebiscycie wygrywają zarówno restauratorzy, jak i ich klienci. Każdy z głosujących może wziąć udział w konkursie i zdobyć atrakcyjne nagrody.

Korona Smakosza 2014

VI Edycja zgotuj sobie sukces

Zapraszamy do udziału w VI edycji konkursu: Zgotuj sobie sukces! Do wygrania cenne nagrody, przeznaczone dla zwycięskiego zespołu, dla szkoły, w której zwycięski Zespół się uczy, a także dla Nauczyciela Zawodu zwycięskiego Zespołu. Nie zwlekaj, zgłoś udział już dziś!

konkurs kulinarny - zgotuj sobie sukces VI edycja
sprawdź ofertę sklepu internetowego
znajdź najbliższą halę MAKRO
świat produktów w MAKRO