Ryby w MAKRO - ryby słodkowodne, morskie, wędzone i owoce morza

Ryby to bardzo cenne źródło potrzebnych człowiekowi minerałów i składników odżywczych. To nie tylko zdrowy, ale również bardzo smaczny element naszej diety.
Mięso ryb jest bardzo bogatym źródłem kwasów omega-3, witaminy D3, makro i mikro elementów (takich jak: fluor, selen, jod, fosfor, wapń), oraz aminokwasów (lizyna, metionina i cysteina) niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Aminokwasy zawarte w rybach (i przetworach rybnych) występują w proporcjach idealnie odpowiadających zapotrzebowaniu człowieka, dlatego białko ryb zaliczamy do pełnowartościowych, a ze względu na wysoką strawność również do łatwo przyswajalnych.


Ryby można podzielić ze względu na pochodzenie na ryby morskie i ryby słodkowodne lub na zawartość tłuszczu. Ryby morskie są bogatsze od słodkowodnych w tłuszcz, a co za tym idzie zawierają więcej cennych kwasów omega-3. Również w tłustych rybach słodkowodnych jest ich ich pod dostatkiem.
Smakosze docenią natomiast wyśmienity smak chudych ryb słodkowodnych, które także są pełne wartości odżywczych.

ryby słodkowodne, morskie, wędzone i owoce morza w hurtowni makro
  • Ponad 30 gatunków ryb

Sklepy Makro gwarantują bardzo bogaty wybór ryb, zarówno słodkowodnych jak i morskich. Zapewniamy świeże dostawy popularnych w Polsce gatunków takich jak: karp, łosoś, dorsz, śledź jak i mniej powszechnych, choć bardzo smacznych i wartościowych takich jak: tołpyga, jesiotr, sandacz, karmazyn.

  • Najlepsze ceny ryb

Jako globalna sieć mamy ogromną siłę rynkową. Możemy kupować ryby świeże i wędzone oraz owoce morza bezpośrednio od rybaków i producentów, uzyskując specjalne warunki handlowe. Dzięki temu zapewniamy naszym Klientom wyjątkowo szeroki asortyment w dobrych cenach.

  • Formy produktów

Makro zapewnia bogaty wybór nie tylko gatunków, ale też form w jakich sprzedawane są ryby. Kupisz u nas między innymi filety, tusze, ryby świeżo patroszone z głową, polędwice, dzwonka, steki oraz żywe okazy. Niezależnie jaką potrawę z ryby chcesz przygotować, u nas znajdziesz jej główny składnik.

Do góry

Asortyment ryb MAKRO

Ryby słodkowodne

ryby slodkowodne w hurtowni makro

Ryby słodkowodne obecne są w kuchni polskiej od lat i stanowią jej nieodzowny element. Ich wyśmienity smak oraz dobroczynny wpływ na zdrowie to argumenty, które przemawiają za tym, aby jak najczęściej gościły na naszych stołach.

Ryby wędzone

ryby wedzone w hurtowni makro

W ofercie Makro znajdziesz bogaty wybór ryb wędzonych na gorąco oraz na zimno. Dzięki procesowi wędzenia ryby dłużej zachowują świeżość oraz zyskują wyjątkowy, nieco "dymny" smak. Ich walory smakowe doceni nawet najbardziej wybredny smakosz.

Ryby morskie

ryby morskie w hurtowni makro

Ryby Morskie to najlepsze źródło kwasów tłuszczowych omega-3 i łatwo przyswajalnego białka. Świetnie nadają się do wędzenia i pieczenia (również na grillu) gotowania i duszenia.  Przy odrobinie fantazji, przygotujesz wyśmienite danie z ryb morskich w każdej formie.

Owoce morza

owoce morza w hurtowni makro

Makro dostarcza najwyższej jakości owoce morza, wszystkie jadalne skorupiaki oraz mięczaki morskie i słodkowodne. Dostępne są w 3 postaciach: żywe, mrożone, oraz świeże. Zawierają w sobie duże ilości witamin i minerałów i cieszą podniebienia wyrafinowanym smakiem.

Ryby świeże

ryby świeże w hurtowni makro

W halach MAKRO znajdziesz najszerszy asortyment świeżych ryb, które dostarczane są kilka razy w tygodniu. Dzięki temu możesz mieć pewność że potrawy z ryb będą zawsze najwyższej jakości.

Ryby mrożone

ryby mrożone w hurtowni makro

O ofercie MAKRO znajdziesz wiele gatunków ryb mrożonych. Ryby mrożone są idealnym rozwiązaniem aby ciągle cieszyć się ich świeżością i jakości.

Żywe ryby i owoce morza

zywe ryby i owoce morza w hurtowni makro

Hurtownie MAKRO mają w ofercie bardzo bogaty asortyment ryby i owoców morza, także żywych - humanitarnie przechowywanych - w akwariach na stoiskach rybnych. Dostępne są żywe karpie, sumy, węgorze, jesiotry, liny, amury, pstrągi, homary czy raki.

Do góry

Wybrane produkty

Dorada

dorada swieza w hurtowni makro

Ryba ta występuje w Morzu Śródziemnym oraz wodach Wsch. Oceanu Atlantyckiego.

Jesiotr

jesiotr w hurtowni makro

Ma delikatne, chude mięso, które można smażyć lub dusić ale najsmaczniejszy jest pieczony.

Panga

panga w hurtowni makro

Słodkowodna ryba żyjąca w rzekach Azji. Ceniona za delikatny smak i brak ości.

Halibut niebieski

halibut w hurtowni makro

Halibut niebieski jest dużą rybą drapieżną. Mięso halibuta jest cenione za swoje walory smakowe.

Leszcz

leszcz w hurtowni makro

Ryba słodkowodna z rodziny karpiowatych. Bytuje w głębokich, słodkich wodach stojących.

Sandacz

sandacz w hurtowni makro

Najłatwiej znaleźć go w jeziorach, nizinnych rzekach, wyrobiskach oraz płytkich wodach Bałtyku.

Sum

sum w hurtowni makro

Występuje w wodach słodkich, głównie w rzekach. Osiąga długość 3 m i wagę 150 kg.

Tuńczyk

tuńczyk w hurtowni makro

Jest rybą niezwykle popularną, wykorzystywaną w potrawach wielu krajów świata.

Tołpyga

tolpyga w hurtowni makro

Słodkowodna ryba z rodziny karpiowatych. Ceniona z powodu smacznego mięsa.

Zawsze świeże ryby i owoce morza

zawsze świeże ryby w hurtowni makro

Ryby dostarczane są do hurtowni Makro nawet 5 razy w tygodniu, dzięki temu masz pewność, że są zawsze świeże. Ich świeżość gwarantuje precyzyjny i skrupulatnie nadzorowany łańcuch chłodniczy. Ryby kupujemy od zaufanych producentów i rybaków w dniu połowu. Transport odbywa się w ciężarówkach przystosowanych wyłącznie do przewozu ryb i owoców morza, wykorzystując przy tym specjalistyczne narzędzia takie jak: wkłady termiczne, torby termoizolacyjne, pojemniki termoizolacyjne, wkłady żelowe. Częsta kontrola temperatury w czasie transportu i przechowywania daje pewność, że ryby które trafiają na nasze stoiska są najwyższej jakości.

Zweryfikowani dostawcy

zweryfikowani dostawcy w hurtowni makro

Makro współpracuje wyłącznie z zaufanymi dostawcami, którzy są na bieżąco kontrolowani. Naszymi dostawcami są zarówno firmy polskie jak i zagraniczne (z Norwegii, Włoch, Hiszpanii). Każdy dostawca ryb do Makro, musi spełniać rygorystyczne normy jakościowe i kryteria sanitarno-weterynaryjne. Przyjęcia towaru odbywają się pod ścisłą kontrolą wykwalifikowanych pracowników, którzy czuwają nad jakością i świeżością dostarczanych ryb.
Kupując w Makro masz pewność, że ryby pochodzą ze sprawdzonego źródła.

Do góry

Platforma rybna w MAKRO

Jakość gwarantowana!

Platforma Rybna jest jedną z platform logistycznych MAKRO, na którą codziennie dostarczane są świeże ryby i owoce morza. Tam przechodzą pierwszą, wnikliwą kontrolę jakości, która jest decydująca, ponieważ na tym etapie dostawa może zostać odrzucona – jeśli nie spełnia wszystkich wymogów jakościowych, bądź przyjęta i rozesłana do poszczególnych hal MAKRO.

Platforma rybna w MAKRO
Do góry

Gdzie kupić?

MAKRO od przeszło 40 lat nieustannie koncentruje się na potrzebach Klientów biznesowych, czemu zawdzięczamy międzynarodowy sukces. Można nas znaleźć w każdym regionie kraju i robić zakupy w 30 halach i 11 MAKRO Punktach w Polsce. W czasie dokonywania zakupów zawsze możesz liczyć na poradę naszych ekspertów, którzy rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą Ci dokonać wyboru z którego będziesz naprawdę zadowolony.

hurtownie makro w twojej okolicy

Możesz być również zainteresowany

Świeże warzywa

swieze warzywa w hurtowni makro

MAKRO to legendarna już świeżość i bogactwo asortymentu warzyw.

Przyprawy

przyprawy w hurtowni makro

Bogata paleta smaków przypraw z całego świata urozmaici każdy Twój posiłek.

Sery

sery w hurtowni makro

Posiadamy sery najlepszych producentów krajowych i zagranicznych.

Do góry

Powiązane usługi

dostawy dla twojego lokalu w hurtowni makro

Dostawy do Twojego lokalu

Od 2011 r. oferujemy naszym Klientom HoReCa wszechstronną, szybką i sprawnie działającą usługę dostaw, zyskując w ten sposób kolejną przewagę konkurencyjną. Dowozimy cały potrzebny Klientowi asortyment, a nie tylko wybrane towary, gwarantujemy najwyższą świeżość naszych produktów (dzięki zachowaniu ciągu chłodniczego).

rozwiazania dla gastronomii w hurtowni makro

Rozwiązania dla gastronomii

W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości produkty takich marek jak: RIOBA, Hendi, Bartscher, Igloo, Cold, Roller Grill, MaGa, Whirlpool czy HoReCa Select, opatrzonej gwarancją na 24 miesiące oraz możliwością darmowego montażu.

gwarancja najwyzszej jakosci w hurtowni makro

Gwarancja najwyższej jakości

Dokładamy wszelkich starań, aby kupowane przez Państwa produkty spełniały najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa zdrowotnego. Zważając na fakt, iż prowadzą Państwo również przedsiębiorstwa związane z produkcją, przetwarzaniem lub dystrybucją żywności uważamy, iż spełnienie wymogów prawa żywnościowego powinno być naszym wspólnym priorytetem.

Do góry

Marki, które znajdziesz tylko w MAKRO

marka aro w hurtowni makro
marka horeca select w hurtowni makro
marka h line w hurtowni makro
marka fine food w hurtowni makro
marka fine food finestro w hurtowni makro