Niszczarki

Sieć hurtowni MAKRO jako największy dostawca artykułów i akcesoriów biurowych posiada w swojej ofercie także niszczarki oraz akcesoria do niszczarek. Szeroki wachlarz asortymentu jest kierowany zarówno do klientów indywidualnych jak i dużych odbiorców hurtowych. Kupując w halach MAKRO oraz Sklepie Biuro-online możesz być pewny, że znajdziesz towar odpowiadający Twojemu zapotrzebowaniu.

Niszczarki są niezbędnym urządzeniem wykorzystywanym w każdym biurze. Przechowywanie oraz niszczenie dokumentów musi być w najwyższym stopniu dokładne aby poufne dane nie przedostały się w niepowołane ręce. Ochrona informacji to również niszczenie w sposób uniemożliwiający odzyskanie ważnych dokumentów.

szeroki wybor niszczarek w hurtowni makro

Nasz asortyment

W halach MAKRO oraz sklepie internetowym Biuro-online dostępne są niszczarki zróżnicowane pod kątem mechanizmu niszczenia dokumentów oraz utrudniania późniejszego odzyskiwania danych. Oferujemy proste niszczarki tnące dokumenty na pionowe paski o równej szerokości oraz długości dokumentu aż do bardziej zaawansowanych które poza pionowymi pasami tną dokument także w poprzek - dzięki czemu odzyskanie danych ze zniszczonych dokumentów staje się wielokrotnie trudniejsze. Jeżeli prowadzisz małe lub średnie biuro i niszczysz niewielką ilość dokumentów proponujemy zapoznać się z asortymentem marki SIGMA, która oferuje doskonałą relację jakości do ceny. Dla szerszego zastosowania proponujemy produkty marki FELLOWES – najbardziej rozpoznawalnej i cenionej na polskim rynku.

Nasze największe plusy to:

  • Wyjątkowa różnorodność artykułów - MAKRO oferuje aż osiem typów niszczarek znajdującej się w stałej ofercie oraz na stanach magazynowych.
  • Wiarygodność – MAKRO działa na polskim rynku już od 20 lat nieustannie zapewniając asortyment i wszelkie akcesoria biurowe.
  • Zakupy online - zapraszamy do Sklepu MAKRO Biuro online, w którym możesz robić zakupy przez całą dobę, a zamówiony towar dostarczymy w wybrane przez Ciebie miejsce. Sprawdź ofertę już dziś >>
  • Atrakcyjna cena – MAKRO zawsze dostarcza artykuły biurowe w świetnej cenie dzięki stałemu monitorowaniu cen konkurencji.
Do góry

Produkty

Niszczarki do prywatnego użytku

niszczarki do prywatnego uzytku w hurtowni makro

Jeżeli szukasz niszczarki do małej firmy lub domowego biura, w którym generujesz niewielką ilość dokumentów, ofert handlowych, akt personalnych - proponujemy zakup modelu PCC250, który jest najbardziej ceniony wśród niszczarek marki SIGMA.

Niszczarki do masowego użytku

niszczarki do masowego uzytku w hurtowni makro - sprawdz oferte

Jeżeli prowadzisz duże biuro i wytwarzasz znaczną ilość dokumentów poufnych - musisz mieć pewność, że niszczone przez Ciebie akta na pewno nie zostaną odczytane przez osoby niepowołane. Właśnie dla Ciebie dedykowana jest niszczarka FELLOWES P70CM

Akcesoria do niszczarek

akcesoria do niszczarek w hurtowni makro

Aby zapewnić niszczarce niezawodność oraz wydłużyć jej cykl życia dedykujemy akcesoria usprawniające jej pracę. Jednym z nich jest bardzo popularny olej do niszczarki FELLOWES 350g., który zabezpiecza przed osadzaniem się ścinków w nożach tnących.

Do góry

Marki własne SIGMA i ARO

SIGMA

marka sigma w hurtowni makro

SIGMA to marka MAKRO, w ofercie której znajdują się produkty niezbędne w każdej firmie czy biurze. Kupując je, masz pewność, że spełnią Twoje oczekiwania, a także gwarancję wysokiej jakości, potwierdzanej regularnymi kontrolami m.in. na liniach produkcyjnych. SIGMA to marka dla wymagających i szukających najlepszych urządzeń biurowych - świetna jakość dostępna w konkurencyjnej cenie.

ARO

marka aro w hurtowni makro

ARO to marka MAKRO przygotowana z myślą przede wszystkim o małych przedsiębiorcach. W ofercie znajdziesz produkty niezbędne do prowadzenia biura czy firmy, tj. asortyment biurowy, w tym papier, materiały biurowe czy segregatory, a także asortyment cateringowy - m.in. kawę czy herbatę, przydatne w czasie spotkań biznesowych czy dla pracowników. ARO to dobre, pewne produkty w ekonomicznych cenach.

Do góry

Powiązane kategorie produktów

segregatory w hurtowni makro - sprawdz oferte

Segregatory

Niezbędne, jeżeli chcesz, aby Twoje firmowe archiwum było przejrzyste i czytelne. Oferujemy szeroki wybór segregatorów w różnych kolorach i rozmiarach, a także przekładki i wkłady do segregatorów oraz koszulki, które niewątpliwie ułatwią organizację pracy biura.

szeroki wybor zszywaczy w hurtowni makro

Zszywacze

Bez nich uporządkowanie dokumentów, nawet w segregatorach, byłoby o wiele trudniejsze. Znajdziesz u nas szeroki asortyment zszywaczy, dzięki którym zszyjesz od dwóch do nawet kilkudziesięciu kartek, a także rozszywacze, ułatwiające rozszywanie dużych plików kartek.

papier do drukarek w hurtowni makro - sprawdz oferte

Papier do drukarek

Podstawowy artykuł biurowy, kupowany przez przedsiębiorców chyba najczęściej. Papier do drukarek jest potrzebny właściwie codziennie, warto więc zadbać, aby w biurze czy firmie znajdował się jego odpowiedni zapas, we właściwej gramaturze oraz rozmiarze.